FAQ
Wzór Starej Cegły Latere:

 

 

Pytanie nr 1: „Czy do zabezpieczenia płytek lepiej wybrać impregnat, czy akryl?”

– Do każdego zamówienia dołączamy 1 płytkę pokrytą akrylem, oraz 1 płytkę pokrytą impregnatem, aby mogli  Państwo na żywo zobaczyć różnicę między działaniem tych preparatów.

 

Pytanie nr 2: „Co zrobić, jeśli podczas montażu klej zabrudzi fugę?”

– Do każdego zamówienia dołączamy opakowanie z korektorem w barwie fugi, który bez problemu pokryje drobne zabrudzenia z kleju, a nawet zarysowania czy obtłuczenia.

 

Pytanie nr 3: „Czy drobne łączenia między płytkami są widoczne?”

– Płytki wykonujemy z dużą starannością, więc łączenia są możliwie małe. Natomiast jeśli z powodu bardzo nierównej ściany i światła padającego pod niekorzystnym kątem pewne łączenia staną się widoczne, można je całkowicie zatuszować. W tym celu dodajemy gratis masę do zacierania łączeń, która wraz z korektorem pozbędzie się każdej szczelinki.

 

Pytanie nr 4: „Czy poradzimy sobie z montażem?”

– Proces montażu naszych płytek oceniamy jako stosunkowo łatwy(w szczególności w odniesieniu do płytek, które wymagają fugowania). Dlatego wraz z każdym zamówieniem dołączamy instrukcję montażu. Oraz służymy telefonicznym doradztwem począwszy od momentu przygotowania podłoża, dobór surowców, przyklejanie płytek, aż do momentu korektorowania łączeń i zabezpieczania płytek.

Zadzwoń lub napisz do nas:

537 903 901

Wyślij mail

Pomożemy w każdej sprawie :)

Holler Box